New Business Manager

Dołącz do zespołu agencji reklamowej Peppermint i twórz z nami świetne kampanie i treści reklamowe dla znanych polskich i zagranicznych marek. Rozwijaj swój talent i pasje w zgranym i przyjaznym zespole, pracującym w trybie hybrydowym.

Obowiązki

  • Pozyskiwanie nowych klientów, briefów przetargowych.
  • Odpowiedzialność za budżet działu new business.
  • Cold calling, reprezentowanie firmy na spotkaniach.
  • Aktywny udział w procesie przetargowym, prowadzenie procesu, negocjacje.
  • Wsparcie realizacji przetargów - współpraca z działami agencji; client service, strategii i kreacji oraz klientem. Koordynowanie i nadzorowanie procesu przygotowywania oferty.
  • Analiza rynku, poszukiwanie potencjalnych klientów.

Wymagania

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w agencji reklamowej.
  • Wiedza o branży marketingowej i obowiązujących trendach.
  • Wypracowana baza kontaktów i sieć relacji z potencjalnymi klientami.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1.
  • Samodzielność, zaangażowanie, otwartość na ludzi.
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i prowadzenia rozmów biznesowych.
  • Umiejętność samodzielnego prowadzenia procesów przetargowych.
  • Umiejętność utrzymania i rozwijania relacji.
  • Umiejętność podejmowania decyzji i dawania swoich rekomendacji.
  • Bardzo dobra organizacja pracy i wysoka dokładność.
  • Umiejętności negocjacyjne.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę lub umowy o współpracę.
  • Pracę w rozpoznawalnej polskiej agencji z zapleczem amerykańskiej korporacji.
  • Duża swoboda podejmowania decyzji w obszarze NB. Realizowanie własnych pomysłów.
  • Pracę dla ciekawych, znanych, międzynarodowych i lokalnych marek.
  • Zdobycie szerokiego doświadczenia dzięki interdyscyplinarnym i inspirującym projektom.
  • Możliwość skorzystania z karty medycznej i sportowej oraz ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach.

Brzmi idealnie?

Podziel się ofertą

    Dziękujemy. Twoje zgłoszenie zostało wysłane!

    Rozpatrzymy aplikację tak szybko, jak to możliwe i skontaktujemy się z Tobą, jeśli Twoje kwalifikacje pasują do tego stanowiska.